WordPress Dernek Köy Veya Belediye Teması

Reklam

WordPress Dernek Teması
İstekler üstüne çıkartmış olabildiğimiz dernek temamız veyahut karşınızdayız. WordPress dernek ilişkisi başka kullanmak mümkün alanları , köy ilişkisi, belediye ilişkisi yada şahsi tema olarak dahi kullanabilirsiniz.
Dernek temamızda kalifiye olarak hazırlanmış etkinlikler sayfası mevcuttur etkinlikler tavim şeklinde listelenmiştir ,duyurular kısmı kalifiye olarak eklenmiştir ve bileşen olarak her alana eklenmektedir. Kur verileri anket sistemi ve ziyaretçi defteri kısmı da mevcuttur.
WordPress Dernek temamızda Builder veyahut sürükle ve bırak tasarım sistemi mevcuttur. Ayrı olarak Yazarlar kısmı ve Galeri sistemleride barındırmaktadır.
WordPress Dernek Ilişkisi Özellikleri
Hudutsuz renk opsiyonu mevcuttur.
Ana sayfa slider adedi yada fotoğraf secenegi hudutsuz değişmektedir.
Anket sistemleri
Etkinlikler
Galeri sistemleri
Duyurular
Haberler Alanları mevcuttur.
Video galeri
Foto galeri
Kalifiye etkileşim sayfası
Bütün Font seçenekleri
Azalık sistemi
WordPress Dernek Ilişkisi Başka kullanılabilecek Alanları
Aşagıdaki 2 başlıkta sıralayabiliriz.
WordPress Belediye Teması
WordPress belediye ilişkisi olarak kullanabilmek mümkündür kazadan haberler kısmı eklenmektedir. belediye başkanı kısmı sahip olunan şahsi kısa ile ilgili yazabilirsiniz.
WordPress Köy Teması
WordPress köy ilişkisi olarak kullanabilir köy tanıtımı yapılabilir köyden haberle kısmı ekleyebilirsiniz. Defa gaye ile kullanılabilecek tek tema bulunduğu için köy derneği harici de kullanılabilmektedir. Ayrı olarak Muhtar aday temasıda olabilecek tek temadır.

 

FİYAT : 140 TL

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*