Opencart Fastor Theme V2.3 Responsive Teması Ücretsiz İndir

Reklam

Fastor theme, özellikli ve tertip seçenekleri veyahut doludur, bu nedenden dolayı istediğiniz OpenCart internet sitelerini basitçe oluşturacaksınız, bu arada dahil olan modüllerle de devasa tasarruf elde edeceksiniz: slider, Blog, Multistore MegaMenu, Tek Sayfa gibi özellikler yanlızca birkaçı…
Elbette Fastor, günümüzün en iyi program kodlama yöntemleriyle tasarlandı ve geliştirildi ve net da %100 Duyarlı / responsive bulunduğu mananına gelir; net, aygıt ne olursa olsun, internet sitenizin her cihaza uyacak şeklinde güzel tek şeklinde ölçekleneceğini ifade etmektedir.
Kullanıcılarınız, onlar için kalifiye olarak uyarlanmış gibi online tek tecrübeye sahip olacak. Kodlama bilgisi gerektirmeden dilediğiniz düzeni yapabilirsiniz. Fastor’ın kuvveti, esasen sizin için yapılmış 60 mizanpajla devam ediyor.
Tek tek temadan henüz çoğu Fastor, kasada kullanıma sunulan bütün net düzenlere sahiptir, bu nedenden dolayı birkaç tıklamayla tam demo muhtevanını rahatlıkla yükleyeceksiniz. Yapmanız lüzumlenen tek şey muhtevası aktüellemek ve kopyalamak ve yeni internet siteniz çalışmaya hazır. Toplam e-ticaret dayanağı ve tümşeyleri muayene etmek için tek Yönetici Paneli gibi özelliklerle Fastor Theme, aradığınız tam paket OpenCart internet sitesi çözümüdür.

Zippyshare Opencart Fastor Download Uploaded-to Opencart Fastor Download UploadBoy Opencart Fastor DownloadUpload-EE Opencart Fastor Download Upload-AC Opencart Fastor Download Ulozto Opencart Fastor Download Openload-CO Opencart Fastor Download

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*