MT Writer Kişisel Blog Teması

Reklam

MT Writer teması, ücretsiz 2020 yılına uygun modern tasarımda ücretsiz blog temasıdır. Ücretsiz blog temaları ve kişisel blog temaları arasında bayıldığımız wordpress teması diyebiliriz. Her açıdan şahane ve bakmaya doyamayacağınız demoya sahip!

MT Writer, bir blogcunun ilgisini akılda tutarak tasarlanmış, SEO dostu ücretsiz bir WordPress Blog Temasıdır. Yazarın neye benzediğini merak ediyor olabilirsiniz? MT Writer, esasen bir blog yazmayı seven blogculara odaklanan bir blog temasıdır.

MT Writer kişisel blog teması, okuyucularına çok önemli bir kullanıcı deneyimi olan bir blog için muhteşem bir karışımla beraber gelir. MT Writer, kesinlikle kullanıcı deneyimine katkıda bulunacak mükemmel bir görünüme sahip fazlaca yeni bir blog temasıdır. MT yazar Gutenberg uyumluluğu, tahmini okuma süresi, gelişmiş tipografi, sınırsız renk seçenekleri ve fazlaca daha fazlası şeklinde tonlarca mükemmel özellik ile donatılmıştır . 

Buna ek olarak, toplumsal medya bağlantıları ve öne çıkan yayınları ile web sitesinin arkasındaki kilit şahıs hakkında detayları görüntüleyen inanılmaz bir Özel Kahraman Bölümü ile beraber gelir. 

Uyumluluğu hakkında endişelenmeyi bırakın, MT Writer, dizüstü bilgisayar, mobil, iPad şeklinde herhangi bir aygıt kullanıyor olsun, tüm okuyuculara erişiminizi genişleten son aşama duyarlı ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Ek olarak, hangi tarayıcıyı kullandıkları mühim değil. Tamamen çapraz tarayıcı uyumludur.

Mobil uyumlu seviye ile paketlenmiştir ve kullanıcının düzeni kendi gereksinimlerine nazaran denetim edebilmesi için özelleştirmeye ekstra bir kenar getirir.

https://downloads.wordpress.org/theme/mtwriter.1.2.3.zip

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*