E-Ticaret Teması – WooTicaret

Reklam

Ilk olarak temaya gösterilen alaka için teşekkür ederiz, temanın doğru olarak çalışması, demo muhtevanın yüklenmesi için temayı “GüncellemeMEniz” gerekmektedir. Temapaketi.zip dosyasını dolaysız kurmaya gayret gösteren şahıslar de eksiklikleri yapmaktadır. Evvel ana tema, ardından turuncu tema kurulmalı ve demo muhteva yüklenmelidir. Easystore ilişkisi kendisini güncellediğinde bütün ayarları değiştirmektedir. Kurulum yapamayan şahıslar temayı güncellediği için yapamamaktadır. Temayı güncellemeniz update kayıtlarına baktığımızda herhangi bir güvenlik kaygısı taşımadığı gibi yenilik te mevcut değildir, sizi ücretli sürümlere geçirmek yerine uygulanan adımlardır.
WordPressin amiral eklentisi woocommerce veyahut tamamiyle para ödemeden mükemmel e-ticaret siteleri hazırlayabilirsiniz. Woocommerce eklentisi wordpress’in en teknolojik eklenti sistemlerinden biri olmakla beraber, wordpress blogunuzu kurduktan derhal ardından aktif edebileceğiniz, para ödemeden sunulan oldukça ilerlemiş tek yazılımdır. Woocommerce e-ticaret eklentisi profesyonel e-ticaret sistemlerinde bulunan bütün işlevleri barındırmakla beraber, bütün dünyadan yüzlerce geliştiricinin ürettiği yazılımlar veyahut en şaşırtıcı e-ticaret sistemlerinde dahil bulamayacağınız tek esneklikte yeteneklere sahiptir.
Bu ilerlemiş düzenek ve daimi çoğalan talepler ve memnuniyet sonucunda woocommerce temaları nihai dönemlerde en fazla imal edilen , satılan , beğenilen temaların başında gelmektedir.
Ücretsiz olarak hazırladığımız ve Wooticaret adını sunduğumuz net tasarımda da kolay adımlarla e-ticaret faaliyetlerinizi yürütebilmeniz yerine basit kurulum (tek tıkla bütün içerik) programı eklenmiş, özgün ilişkisi olan e-commerce ilişkisi türkçeye çevrilerek tüketimi pratikte mantıksız olan slider kısmı iptal edilerek fiyatsız tek slide eklentisi dahil edilmiştir.
Tema Kurulum Videosunu izleyerek demo linkteki sitenin aynısına sahip olabilir, kurulum ve kullanım konusunda bütün taleplerini yorum bölümünden bizlerle iletebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*