Career Portfolio WordPress Portföy Teması

Reklam

Career Portfolio teması, en yaratıcı ücretsiz Portföy Temalarından bir tanesidir. Modern tasarımda olan bu tema, çok hızlı ve seo uyumlu portföy temasıdır. Tasarımcılar, fotoğrafçılar, sanatçılar, yaratıcı profesyoneller, ajanslar, yaratıcı işletme sahipleri ve çalışmalarını yüksek kalitede sergilemek isteyen hepimiz için en iyi hassas ve üstün kaliteye sahip en iyi portföy temasıdır.

Bu, aramanızı tek bir seçeneğe daraltan fazlaca yönlülük ile basit, güvenli ve harika bir temadır. Tema çok esnektir ve web sitesi geliştirmeyi rahat bir görev haline getiren seçenekler içerir. Tek sayfalık bir düzen üzerine inşa edilmiş modern çok amaçlı bir tasarıma sahiptir.

Sadece hızlı bir halde değiştirilebilen çekici düzenlerle değil, bununla birlikte birçok özelleştirme seçeneği de sunar, böylece ihtiyaçlarınıza bile yakın bir çözüme dönüştürebilirsiniz. Herkes serbest şeyleri sever. Ücretsiz olarak mevcutsa özellik dolu güzel temayı seçmeyecek misiniz? WordPress’e geç katılıyorsanız, tek tıklamayla özelleştirmeyle sizi sihirli gibi hissettirir.

Tamamen Özelleştirici Bazlı
Bir Sayfa Düzeni
SEO Optimizasyonu
Özel Widget
Duyarlı tasarım
Carousel Slider Seçenekleri
Kenar Çubuğu Düzeni Seçeneği
Birden çok Ana Sayfa düzeni seçeneği
Elementor esaslı
Çoklu Demo mevcut
Daha Fazlası…

Temel Özellikler:

  • Özel Portföy Tasarım
  • Seo uyumlu
  • Çok Hızlı
  • Farklı Tasarım
  • Özelleştirici ile Düzenleme
https://bit.ly/2VO5CBP

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*